Uniwersytet Gdański

przejdź do tekstu
   
Do strony głównej projektu ozdobnik-fale Szukanie studenta Szukanie studenta Najczęściej zadawane pytania Pytania logowanie Logowanie
English version  

Najlepsi Studenci Uniwersytetu Gdańskiego

Edycja II - 2005/06

Dzisiaj studenci nie poprzestają jedynie na nauce. Aby zaistnieć na trudnym rynku pracy często decydują się na więcej niż jeden kierunek studiów, na pracę zawodową, zostają wolontariuszami, biorą udział w konkursach - nie tylko uczelnianych. Młodzi, zdolni ludzie promują w ten sposób nie tylko siebie, ale też i uczelnię, na której studiują. Znaczna część spośród niemal 30 tys. studentów Uniwersytetu Gdańskiego studiuje na więcej niż jednym kierunku, odnosi sukcesy w konkursach, pracuje społecznie. Dlatego uczelnia chce promować zdolnych studentów. W tym celu powstał projekt „Najlepsi Studenci Uniwersytetu Gdańskiego”.

Na stronie internetowej www.najlepsi.univ.gda.pl znaleźć można nazwiska oraz opisy sylwetek i osiągnięć najlepszych studentów jednolitych studiów dziennych magisterskich , którzy ukończyli IV rok nauki i w roku 2004/2005 znajdują się na roku V, studentów Wydziału Biotechnologii - studiów dwuletnich uzupełniających magisterskich oraz trzeciego, ostatniego roku studiów Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych.

Kierując się głównym kryterium wyboru - średnią ocen - dziekani wybrali po 5 studentów z każdego kierunku studiów.
W kolejnych etapach projekt zostanie poszerzony o studentów pozostałych typów studiów (wieczorowych, zaocznych, eksternistycznych itd).


Edycja: 2005/2006


Bieżąca edycja
(2016/2017)


Poprzednie edycje:
 

Adresy i telefony   Sprawdź pocztę  

kontakt

ostatnia aktualizacja strony:
15.03.2011 r.